:: ورود به سامانه
نام کاربری :
رمز عبور :
 

1395/10/20 20:09:47
مدیر خانه مطبوعات استان و دبیر جشنواره خبر داد:
ارسال۱۰۰اثر به جشنواره مطبوعات خراسان رضوی در ۸ روز؛ ۵۰ اثر فقط طی دیروز
۱۰۰ اثر تا ساعت ۲۴ یکشنبه ۱۹ دی ما ۹۵ از طریق سایت دبیرخانه اولین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری خراسان رضوی دریافت شد.

     ۱۰۰ اثر تا ساعت ۲۴ یکشنبه ۱۹ دی ما ۹۵ از طریق سایت دبیرخانه اولین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری خراسان رضوی دریافت شد. مدیر خانه مطبوعات خراسان رضوی گفت: ارسال آثار به اولین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری خراسان رضوی از شنبه هفته گذشته ۱۱ دی ماه ۹۵ آغاز و طی این مدت ۱۰۰ اثر دریافت شد.

     مهندس "مجتبی نوریان" با اشاره به این که خبرنگاران، عکاسان و همکاران صفحه آرای واجد شرایط تا ۲۶ دی ماه ۹۵ برای ارسال آثار خود فرصت دارند افزود: معمولا چنین است که هر چه به پایان مهلت اعلامی نزدیک تر شویم حجم آثار ارسالی بیشتر خواهد بود اما توصیه می شود و انتظار می رود علاقه مندان، کار را به روزهای پایانی موکول نکنند. 

     دبیر اولین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری خراسان رضوی ادامه داد: تا ۱۸ دی ماه یعنی یک هفته پس از شروع جشنواره، حدود ۵۰ اثر رسیده بود که فقط در یک روز گذشته و معادل یک هفته قبل، حدود ۵۰ اثر دریافت شد. وی در عین حال متذکر شد که اصحاب رسانه استان در حضور خود و تشویق دیگران برای مشارکت، جدی تر باشند تا خراسان رضوی به عنوان قطب مطبوعات کشور، در این رخداد رسانه ای که زمینه تحقق آن با تلاش بسیار اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان  فراهم شد سربلند باشد.

     نوریان، از همه خبرنگاران، مدیران مسئول، نمایندگی ها و سرپرستان رسانه های استان و کشور که خانه مطبوعات خراسان رضوی را در برگزاری این جشنواره با حمایت های معنوی، فکری، انتشار اخبار و آگهی و ... کمک می کنند تشکر کرد و این اقدام را نشان وفاق و همدلی مجموعه رسانه ای استان دانست.