:: ورود به سامانه
نام کاربری :
رمز عبور :
 

1395/11/09 23:23:30
مدیر مسئول پایگاه خبری اعتدال و امید در گفت و گو با ستاد جشنواره:
اهمیت جشنواره مطبوعات خراسان رضوی با نگاه مثبت به همه رسانه ها روشن می شود
اهمیت جشنواره مطبوعات وقتی بر همگان روشن خواهد شد که بتواند همه مطبوعات و ستادها و پایگاه های خبری را با دید مثبت نگاه کند .

     معرفی و نقد پایگاه های خبری در استان به عنوان یکی از ارکان خبری می تواند توسط خانه مطبوعات استان معرفی و نقد شود. مدیر پایگاه خبری اعتدال و امید در گفت و گو با ستاد خبری اولین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری خراسان رضوی گفت: اهمیت جشنواره مطبوعات وقتی بر همگان روشن خواهد شد که بتواند همه مطبوعات و ستادها و پایگاه های خبری را با دید مثبت نگاه کند و مورد حمایت معنوی خود قرار دهد. «مرتضی صبوری فرد» افزود: رسانه چاپی فرصت و زمان برای تفکر، اندیشه و اصلاح خبرهای خود دارد اما پایگاه خبری زمان برایشان مهم است بنابراین باید در اسرع وقت خبرها را به عموم مردم جامعه برساند تا مبادا در برابر سایت های خبر خارج از کشورکم بیاورد لذا احتمال خطا و اشتباه می رود و از آن جا که پایگاه ها حمایتی در این گونه موارد ندارند خانه مطبوعات استان می تواند در راستای اهداف حمایتی خود این بخش را هم مورد توجه قرار دهد تا این وفاق و دوستی میان مطبوعات، سایت ها و خبرگزاری ها بیشتر و بیشتر شود.

خانه مطبوعات پایگاه های خبری را حمایت کند

     وی د باره اهمیت پایگاه های خبری اضافه کرد: زمان و سرعت انتقال اطلاعات توسط پایگاه های خبری حرف اول را می زند لذا نیاز هست که ما از تجربیات دیگر مدیران برای به روز شدن و بهتر شدن یاری بجوییم بنابراین اگر خانه مطبوعات بتوانند در این باره و ایجاد وفاق مدیران و مسئولان شرایطی ایجاد کند که خود را بیشتر معرفی کنیم و جامعه مدیران استان بدانند که پایگاه های خبری یکی ازارکان اطلاع رسانی است کاری عام المنفه برای افکار عمومی انجام داده است. وی در باره اقدامات و فعالیت های خانه مطبوعات طی 2 سال اخیر گفت: به شکر خدا اعضای خانه مطبوعات با برگزاری جشنواره مطبوعات و دیگر برنامه ها نشان دادند که دغدغه همدلی و هم افزایی رسانه های استان را در سر دارند و ما از این بابت خوشحالیم که می توانیم یک پایگاه حمایتی قوی را در استان احساس کنیم و از مدیران خانه مطبوعات خواستار حمایت بیشتری از پایگاه های خبری هستیم که در واقع مظلوم واقع شده اند. اگر برای معرفی و نقد پایگاه های خبری نیز تبلیغات صورت گیرد تا جامعه ارتباط نزدیک تری با این پایگاه ها پیدا کند بسیار نقش مهمی را ایفا کرده است.